База 9 класів – строк навчання 3 роки 10 місяців
База 11 класів – строк навчання 1 рік 10 місяців

Спеціальні компетенції (можливість працювати):

  • вчитель англійської мови початкової школи;
  • вчитель інформатики початкової школи;
  • вчитель фізичної реабілітації;
  • керівник секцій спортивного напряму, інструктор спортивно-тренажерної зали;
  • організатор позакласної та позашкільної роботи;
  • асистент вчителя інклюзивного навчання.

    Детальніше у наших відео:

;

 

Як було у коледжі до 24 лютого 2022 року… 


Без имени-111

Переваги: враховуючи вимоги програми початкової школи, де  іноземна мова вивчається з першого класу, студенти-випускники даної спеціалізації зможуть працювати вчителями іноземної мови загальноосвітніх навчальних закладів.

“Вчитель фізичної реабілітації”
За час навчання за даною кваліфікацією студенти здобувають знання не тільки з фундаментальних дисциплін, а ще вивчають: основи фізичної реабілітації, метрологічний контроль в реабілітації, спортивна фізіологія, основи догляду за хворими та інвалідами, психологічна реабілітація дітей з фізичними вадами, теорія і методика оздоровчої фізичної культури та масового спорту, фізична реабілітація при захворюванні внутрішніх органів, при порушеннях опорно-рухового апарату, при хірургічних захворюваннях, при захворюваннях нервової системи, методи дослідження у фізичній реабілітації, сучасні оздоровчі технології.

Б1-1

Переваги: якісна підготовка молодих спеціалістів здійснюється завдяки високому рівню  матеріально-технічного та методичного забезпечення, тісному співробітництву з базами практики, де студенти можуть застосувати свої знання при виконанні практичних завдань в рамках проекту «Літо з фізичною реабілітацією».

Без-1

“Вчитель інформатики початкової школи”
Враховуючи потреби сьогодення коледж займається підготовкою вчителів інформатики початкової школи. Для цього на належному рівні організовано навчальний процес із застосуванням нових інформаційних технологій. Функціонують 2 комп’ютерні класи з персональними комп’ютерами нового покоління, лабораторія  інформаційних технологій, сучасні аудиторії обладнані смарт-дошками та мультимедійними проекторами.

IMG_5060
IMG_5057

До послуг студентів – мережа Інтернет,  сучасні комп’ютерні програми, електронні підручники, мультимедійні лекції розроблені викладачами коледжу.
Невід’ємною складовою навчального процесу є заохочення студентів до розробки власних програмних продуктів.
Переваги:
отримуючи грунтовні знання, випускники кваліфікації «Вчитель інформатики початкової школи» мають можливість працювати в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах за обраною додатковою кваліфікацією.

«Організатор позакласної та позашкільної роботи»
Дізнатись про молодіжні організації, інклюзивне виховання, гендерну освіту та методи роботи з важковиховуваними дітьми зможуть студенти, обравши кваліфікацію «Організатор позакласної та позашкільної роботи».
Один із пріоритетних напрямків діяльності студентів-організаторів —   робота  педагогічного загону метою якої є співпраця зі  школою-інтернатом для дітей-інвалідів (с.Дніпряни), дитячим відділенням районної лікарні (м.Берислав). Традиційними є проведення благодійних акцій, що складаються зі збору одягу, іграшок та дитячих  книжок, театралізованих зустрічей та ігор.

Без им1ени-1
Без им5ени-1


Переваги:
вибір даної додаткової кваліфікації дає  можливість  фахівцям, які вже мають освіту вчителя початкових класів, працювати на посаді педагога-організатора  як загальноосвітніх так і в позашкільних навчальних закладах.

“Керівник секцій спортивного напряму, інструктор спортивно-тренажерної зали”
У процесі навчання за даною спеціалізацією крім фундаментальних дисциплін педагогічного напрямку студенти вивчають: рухливі ігри з методикою навчання, теорію та методику навчання гімнастики, легкої атлетики, плавання, спортивних ігор.
Крім того майбутні керівники спортивних секцій та клубів мають змогу відвідувати спортивні секції з волейболу, баскетболу, настільного тенісу, футболу, легкої атлетики, шахів. Постійно діючий спортивний клуб «Юність» запрошує всіх студентів коледжу до активних занять спортом та подорожей туристичними маршрутами.

DSC_4891


Завдяки високопрофесійній підготовці,студенти  даної спеціалізації упродовж десяти років поспіль посідають призові місця у обласних універсіадах серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області.
    Переваги:
студентам за результатами спортивних досягнень присвоюються розряди, надаються посвідчення кандидатів та майстрів спорту. По закінченню навчання на них чекають спортивні комплекси та школи, де вони зможуть працювати тренерами, суддями, інструкторами по спорту, вчителями фізичного виховання в загальноосвітніх школах.

НАШІ ПЕРЕВАГИ: якісна  сучасна дистанційна освіта; підготовка за повним спектром сучасних педагогічних методик і технологій; якісний науково- педагогічний склад викладачів; навчання за державним замовленням; участь у художніх колективах, спортивних секціях, клубах; проходження педагогічної практики влітку; участь у міжнародних навчальних проектах;  отримання вищої освіти за скороченим терміном  у Херсонському державному університеті; матеріальне забезпечення дітей-сиріт та дітей пільгових категорій; подальше працевлаштування.

Адреса: 74300, м. Берислав, Херсонська область, вул. Слобідська, 45